Joakim Forss
Ägare och Vd. 30 års erfarenhet av färgbranchen.
Telefon: 0380-18130
Mobil: 0730-918130
joakim@nyhemsfarghus.se

Tomas Peterson
Butikschef med 35 års erfarenhet
Telefon: 0380-18130
Mobil: 0703-271441
petson@nyhemsfarghus.se

Matz Javsjö
Utesäljare, kläder skor och papper
Telefon: 0380-18130
Mobil: 070-2759130
matz@nyhemsfarghus.se

Åke Gunnarsson
Utesäljare det han inte vet om industrifärg är inte värt att veta
Telefon: 0380-18130
Mobil: 0733-604007
ake@nyhemsfarghus.se

Cristoffer Cederblad
Telefon: 0380-18130
cristoffer@nyhemsfarghus.se

Robin Ek-Wessman
Expert på bilfärger
Telefon: 0380-18130
robin@nyhemsfarghus.se

Sarah Oscarsson
Telefon: 0380-18130
sarah@nyhemsfarghus.se

Emma Skoglund
Tapetexpert
emma@nyhemsfarghus.se

Marie Karlsson
Tapetexpert
Telefon: 0380-18130
marie@nyhemsfarghus.se

Britt-Marie Wikerfelt
Vår ekonomiansvariga
Telefon: 0380-18130
bitte@nyhemsfarghus.se

Camilla Parmö
butikspersonal
Telefon: 0380-18130

Camilla@nyhemsfarghus.se