joakim_webb

Joakim Forss
Ägare och Vd. 30 års erfarenhet av färgbranchen.
Telefon: 0380-18130
Mobil: 0730-918130
joakim@nyhemsfarghus.se

petson_webb

Tomas Peterson
Butikschef med 35 års erfarenhet
Telefon: 0380-18130
Mobil: 0703-271441
petson@nyhemsfarghus.se

matz_webb

Matz Javsjö
Utesäljare, kläder skor och papper
Telefon: 0380-18130
Mobil: 070-2759130
matz@nyhemsfarghus.se

Ake_webb

Åke Gunnarsson
Utesäljare det han inte vet om industrifärg är inte värt att veta
Telefon: 0380-18130
Mobil: 0733-604007
ake@nyhemsfarghus.se

christoffer_webb

Cristoffer Cederblad
Telefon: 0380-18130
cristoffer@nyhemsfarghus.se

robin_webb

Robin Ek-Wessman
Expert på bilfärger
Telefon: 0380-18130
robin@nyhemsfarghus.se

bodil_webb

Bodil Roman 
Inredningsdesigner
Telefon: 0380-18130
bodil@nyhemsfarghus.se

emma_webb

Emma Skoglund (föräldraledig)
Tapetexpert

0380-18130
emma@nyhemsfarghus.se

marie_webb

Marie Karlsson
Tapetexpert
Telefon: 0380-18130
marie@nyhemsfarghus.se

emil

Emil Nilsson

butikspersonal/chaufför
Telefon: 0380-18130

julia

Julia Jansson 
Tapetexpert
Telefon: 0380-18130
julia@nyhemsfarghus.se

bitte_webb

Britt-Marie Wikerfelt
Vår ekonomiansvariga
Telefon: 0380-18130
bitte@nyhemsfarghus.se

charlotte_webb

Charlotte Öggesjö
butikspersonal
Telefon: 0380-18130

sarah

Sarah Oscarsson
butikspersonal
Telefon: 0380-18130

Anna-Karin Lagerkvist

butikspersonal

Telefon 0380-18130